培才小学首页

 
 >>

 
 
我们的活动。。。
 
 
 
 
 
 

 
 
 







HARI ANUGERAH KUALITI PPD PETALING UTAMA 2015


JOHAN ANUGERAH PENGURUSAN BILIK SUKAN (SEKOLAH RENDAH)



                     

  NAIB JOHAN ANUGERAH PENGURUSAN BILIK MUZIK 
(SEKOLAH RENDAH)



                   

 

ANUGERAH KOKURIKULUM & SUKAN PPD PETALING UTAMA 2015


JOHAN KESELURUHAN PERINGKAT KEBANGSAAN

PERTANDINGAN NYANYIAN SOLO & COMBO








八打灵培才华小潮州儒乐大锣鼓队录影





Anugerah Pengurusan Skim Pinjaman Buku Teks Cemerlang (Peringkat Kebangsaan) 2013
 
 
NAIB JOHAN (SEKOLAH JENIS KEBANGSAAN CINA) 

 

 
 
培才小学 SJK(C) PUAY CHAI

 



 2015年


 
十大义演筹款晚宴 (23/10/2015) 最新!




6年级义卖会 (2/10/2015)

 
 
 
 
 





 
 
 
 

 




2014年
 

2014 常年运动会

 

新生交流会

 
 
2013年 
 
 
2012年
          
 

 
 
 
 
 
                                                              



 

 




































   


  

学校通告

[2016年 1月16日] 最新!


[2016年 1月13日]


[2016年 1月11日] 

 
 
 
[2016年 1月1日] 

2016学校平面图



(( > 阅读所有通告。。))


 

 
校外比赛荣誉榜

  • Kejohanan Badminton Majlis Sukan Sekolah Selangor 2016

U-12 Girls Doubles Runners-up





  • 2016年全国12岁以下女子组击剑比赛 (佩剑)

         Malaysian Fencing Federation Grand Prix 2016

Under 12 Girls' sabre - 亚军


  • 2016年八打灵县U区学联羽毛球比赛

         Kejohanan Badminton Majlis Sukan Sekolah Daerah Petaling Utama

个人赛(女) - 季军


  • KEJOHANAN PING PONG MSSD PETALING UTAMA 2016

个人赛(男) - 冠军, 个人赛(女) - 第三名, 冠军

团体(男) - 冠军, 团体(女) - 亚军


  • 第29届雪隆校际舞蹈观摩赛

优秀奖



  • Malaysian International Mathematics Olympiad Competition

           Upper Primary

           1) Chan Wen Xu [Individual - Gold]
           2) Soong Jia Le [Individual - Silver]
           3) Saw Zhi Yang [Individual - Silver]
           4) Lim Jun Xuan [Individual - Bronze]
           5) Pang Wan Yue [Individual - Bronze]
           6) Ng Yee Cheng [Individual - Bronze]

           Middle Primary

           1) Wong Li Song [Individual - Silver]
           2) Chew Li Via [Individual - Silver]
           3) Ng Xin Ning [Individual - Bronze]
           4) Beh Ming Shuen [Individual - Bronze]


  • Yamaha Band Festival 2015

Distinction


  • Kejohanan Tunas Ping Pong Harapan Milo Malaysia ke-28 2015

Malaysia Top Ten - 2 students

Doubles (双打) - Bronze (季军), Gold (冠军)

Singles (单打) - Bronze (季军)





  • Pertandingan Nyanyian Solo Peringkat Negeri Selangor dan Peringkat Kebangsaan 2015

冠军, 亚军


  • 2015年国际狮子会和平海报比赛

          2015 Lions International Peace Poster Contest

亚军


  • 2015 MFF Grand Prix 3 Under-12 Girl’s (Sabre)

铜牌


  • 2015 Mental Arithmetic Competition UCMAS Subang Jaya

第三名, 第四名


  • Karnival Sains dan Teknologi Saintis Muda Peringkat Daerah Petaling Utama

第三名


  • 2015年八打灵公教中学主办丹斯里林福山杯男女团体邀请赛

         Kejohanan Ping Pong Jemputan Berpasukan (Lelaki & Perempuan) Anjuran SMJK Katholik PJ 2015

男团体-第三名


  • 2015年MSSD乒乓比赛

          Kejohanan Ping Pong MSSD 2015

团体赛 - (男)冠军, (女)亚军

个人赛 - (男单) 冠军, (女单) 季军


            
View complete list of awards